ZA NJEGA NE POSTOJE ZAKONI! Novi ispad kontroverznog gazde Panatinaikosa: Ja sam platio moje slike, da sam hteo došao bih u arenu!
Dodajte Kurir u vaš Google izborKontroverzni Grk nije bio prisutan na trećoj utakmici četvrtfinala Evrolige protiv Valensije, ali je obezbedio to da na svakoj stolici uoči početka bude njegova fotografija.
"Da sam hteo da budem u areni, bio bih tamo. ali ne želim da budem u centru pažnje. Neka bdue jasno: moje fotografije u OAKA areni su nešto što sam ja platio. Da sam želeo da idem tamo, otišao bih, ali ne ispod maske - to nisam ja. Nisam kukavica i ne kršim svoja obećanja nikome. Da sam hteo da sedim u hali sedeo bih na svom mestu. Održao sam reč. Očekujem to i od svih ostalih", rekao je Dimitris Janakopulos.
Panatinaikos je izgubio u trećem meču i sada ima prednost od 2:1 u seriji. Naredna utakmica će takođe biti odigrana u Atini.
"Nisam im potreban, ne trebam im tamo. Imam najbolji tim u Evropi. Pogledajte nas. Gledao sam utakmicu kao moja neodoljiva mačka. Da sam hteo da budem tamo, bio bih", poručio je Janakopulos.
Bonus video: